Principală
Înregistrare
Logare
Luni
2018-10-22
1:01 AM
Bine aţi venit Vizitator | RSS
A.C.S. F.C. DANUT COMAN

Meniu site

Formularul pentru autentificare

Statistici

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

  
Principală » 2012 » Aprilie » 24 » Spectacolul continua! FC Danut Coman - Edilul Pitesti 4-0
9:50 PM
Spectacolul continua! FC Danut Coman - Edilul Pitesti 4-0


Inca 3 ouncte in contul echipei noastre dupa meciul cu Edilul. Babalica, Simion, Mazilu si Paun ne-au facut fericiti cu cele patru goluri marcate in jocul din ultima etapa, partida castigata de formatia noastra cu 4-0.
Mihail Ianovschi a decis sa inceapa jocul cu urmatorul lot:
Mircea Pravat - Pavelescu, Popescu, D. Dobra, A. Panait - E. Voica, Mazilu, M. Marcu, Turnescu - R. Babalic, Simion.

Scorul putea fi deschis repede, dar Mazilu a ratat lovitura de pedeapsa obtinuta de Babalica. Totusi, tabela s-a modificat pentru prima data in minutul 18, cand Remus Babalica a recuperat o minge in careul advers, a trecut de un adversar si a sutat sub bara fara sa se uite. Golul doi a venit in minutul 33. Panait patrunde in partea stanga si arunca balonul in careu, Babalica sare peste minge, aceasta ajunge la Simion, care reia in plasa din 6 metri. Chiar inainte de pauza, Remus Babalica il angajeaza pe Mazilu, care scapa singur cu portarul advers si il lobeaza excelent pentru 3-0. In minutul 87, Paun a marcat si a stabilit scorul final. Robert a recuperat un balon la marginea careului si a inscris cu un sut plasat. In minutul 89 A. Panait este eliminat pentru o intrare dura.

Pe parcursul jocului la FC Danut Coman au mai jucat Cristi Bratu care i-a luat locul lui Simion dupa pauza, Paun a intrat in locul lui Mazilu, iar Stroe a jucat pentru echipa noastra in locul lui Babalica.
Vizualizări: 278 | Adăugat de: fcdanutcoman | Rating: 5.0/1
Total comentarii : 1
1  
din fericire danut coman se mentine cu sanse reale in lupta pentru promovarea in liga 3

Prenume *:
Email *:
Cod *:

Căutare

Calendar
«  Aprilie 2012  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Arhiva materialelor

Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Desktop Online
  • Jocuri Online Gratuite
  • Tutoriale Video
  • Toate Tag-urile HTML
  • Kit-uri de Navigator

  • Copyright MyCorp © 2018
    Creaţi un website gratuit prin uCoz