Principală
Înregistrare
Logare
Sâmbătă
2018-03-17
11:16 PM
Bine aţi venit Vizitator | RSS
A.C.S. F.C. DANUT COMAN

Meniu site

Formularul pentru autentificare

Statistici

Total online: 1
Vizitatori: 1
Utilizatori: 0

  
Principală » 2012 » Martie » 12 » FC Dani Coman castiga cu Poenari
8:12 PM
FC Dani Coman castiga cu Poenari
Echipa noastra a castigat luni pe teren propriu, cu scorul de 3-0(2-0 la pauza), meciul cu formatia Poenari De Muscel. Golurile echipei noastre au fost marcate de Ciprian Biceanu in minutul 28, de Alexandru Turnescu in minutul 33 si de Remus Babalica in minutul 85.

Mihai Ianovschi a decis sa inceapa meciul de azi in urmatoarea formula: Pravat - Biceanu, Panait, M. Popescu, Pavelescu - Iamandi, Turnescu, Marcu, Stroe, Ed. Voica - Babalica. Pe parcursul jocului arbitrat de Leonard Lilea au mai intrat Mazilu in locul lui Stroe, Birta in locul lui Marcu si Claudiu Simion in locul marcatorului golului, Turnescu.

In minutul 28 Ciprian Biceanu a profitat de o eroare a portarului Bacioiu, deschizand scorul. In minutul 33 Turnescu l-a invins pe Bacioiu cu un sut de la 6 metri. In final, Mazilu ii paseaza lui Babalica si acesta inscrie cu un sut de la 16 metri, in minutul 85.

MIHAI IANOVSCHI
"Am castigat fara mari probleme cu 3-0, desi puteam sa mai marcam pentru ca am mai avut doua ocazii mari. Azi n-am riscat nimic si am gestionat bine momentele de dupa marcarea golurilor. Trebuie sa fiu sincer si sa spun ca nu ma bucura ce s-a intamplat in meciul jucat de SCM Pitesti, dar trebuie sa ne intereseze numai si numai jocul nostru"

CIPRIAN BICEANU
"Sunt fericit ca am marcat primul meu gol la echipa si al doilea din cariera mea. Domnul Mihai Ianovschi m-a ajutat foarte mult si mi-a dat multa incredere in fortele mele"


Vizualizări: 393 | Adăugat de: fcdanutcoman | Rating: 5.0/1
Total comentarii : 1
1  
bravoo biceanu, turnescu sibabalica

Prenume *:
Email *:
Cod *:

Căutare

Calendar
«  Martie 2012  »
LnMrMrcJoiVnSaDm
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Arhiva materialelor

Prietenii site-ului
  • Creaţi un website gratuit
  • Desktop Online
  • Jocuri Online Gratuite
  • Tutoriale Video
  • Toate Tag-urile HTML
  • Kit-uri de Navigator

  • Copyright MyCorp © 2018
    Creaţi un website gratuit prin uCoz